20.05.16

2000.a. 1. septembril pandi nurgakivi 200 pealvaatajakohaga Maidla Põhikooli Spordihoone ehitusele ja täpselt aasta pärast – 1. septembril 2001.a. toimus pidulik avamine.

Spordihoone on mõeldud nii õpilastele kui ka laiemale kasutajaskonnale. Täismõõtmetega saal võimaldab läbi viia nii kohalikke kui ka vabariiklikke korvpalli- ja võrkpallivõistlusi. Kolmandal korrusel asub 24- kohaline majutuskorpus.

Maidla Põhikooli spordihoone koos Maidla mõisa peahoone keldris asuva toitlustuskohaga ning Savala külas asuva saun – jõusaaliga loob head võimalused tasemel treeninglaagrite läbiviimiseks. Arhitektuuriliselt on hoone sobitatud kõrval asuvasse Maidla mõisakompleksi.

Kontakt: tel. 335 9781
E-post: spordihoone@maidla.ee 

Lüganuse Tenniseväljakute avaüritus toimus 12. mail 2012.

Hinnad 2013 hooajal:

Väljaku rent                                     4 €/tund
Lüganuse kooli õpilastele E-R      2 €/tund
Iga kümnes tund väljakukasutust on tasuta.

Tennisereketi rent  1 tk                    1 €/tund
 

Aja broneerimiseks helista    5663 3540  või saada e-kiri iise@iise.ee

https://www.facebook.com/pages/LyganuseTennis 

Toimetaja: VIIVIAN PÄLL

Sihtasutus Eesti Terviserajad on asutatud 2005. aastal Merko Ehitus, Swedbank ja Eesti Energia AS-ide poolt. Sihtasutuse põhitegevuseks on Eestimaa liikumis- ja spordiradade väljaarendamise nõustamine, arendustegevuste koordineerimine ja finantseerimisele kaasaaitamine. Eesmärgiks on kindlustada enamikule Eestimaa elanikkonnast terviseradade võrgustiku kättesaadavus aastaringseks ja tasuta liikumisharrastuseks. Hetkeseisuga on Eestis 100 terviserada.

http://terviserajad.ee/terviserajad/